Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ДФС Буковини: кожен платник має право на безоплатне обслуговування в органах ДФС

11.12.2018

Наголошує заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Іван Матіос. Та роз’яснює, відповідно до статті 17 ПКУ платник податків має право безоплатно отримувати у контролюючих органах, у тому числі і через мережу Інтернет, інформацію про податки та збори і нормативно-правові акти, що їх регулюють.

Посадовець продовжує, надання адміністративних послуг органами ДФС у області здійснюється у 13-ти Центрах обслуговування платників. У всіх ЦОПах існують єдині організаційні принципи роботи працівників з питань організації надання адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. Показником успішної роботи буковинських ЦОПів  -  відсутність письмових скарг щодо якості чи порушення прав платників  при наданні адміністративних послуг.

Відтак, впродовж січня - жовтня 2018 року фахівці Центрів обслуговування платників надали громадянам та представникам бізнес - спільноти Чернівецької області 109,1 тис. адміністративних послуг.

Серед основних складових сервісних послуг: отримання інформації про стан розрахунків з бюджетом, консультативна допомога та отримання  довідок і дозвільних документів, видача довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів; видача довідки про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів платникам податків, які припиняються/припиняють підприємницьку діяльність; видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків; реєстрація розрахункових книжок та книг обліку, взяття на облік реєстраторів розрахункових операцій тощо – деталізує Іван Матіос. 

З повним переліком адмінпослуг та зразками форм документів (інформаційні картки, форми заяв), що надаються платникам податків можна ознайомитися на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» у розділі «Центри обслуговування платників» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.