Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фахівці фіскальної служби Буковини розглянули 292 звернення громадян

23.10.2018

За три квартали 2018 року на розгляд до територіальних органів фіскальної служби області надійшло 292 письмових звернень, в яких буковинці продовжують цікавитися податковою політикою та її пріоритетними напрямами – роз’яснює заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Іван Матіос. 

При цьому, наголошує посадовець, усі письмові звернення розглянуто вчасно, запитувачам надані змістовні роз'яснення згідно з нормами чинного податкового законодавства та без порушення термінів розгляду.

В цілому, розподіл заявників по тематиці свідчить, що найактивніше громадяни інформували про ухилення від сплати податків – 127 авторів. 16 звернень стосувались отримання реєстраційних номерів облікових карток платників податків (ідентифікаційних кодів), 11 листувальників цікавились проведенням контрольно-перевірочної роботи, 12 звернень – щодо виконання судових рішень. Крім того, буковинці звертались письмово за консультаціями з питань оподаткування, ліцензуванням певних видів господарської діяльності, подання податкової звітності, реєстрації та обліку платників податків.

Посадовець відомства акцентує, відповідно до Закону України «Про звернення громадян»  кожен громадянин має право направляти до органів фіскальної служби як індивідуальні, так і колективні письмові звернення.

Та роз’яснює, можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, зокрема подання звернень забезпечує сервіс «Електронний кабінет». Меню «Листування з ДФС» приватної частини Електронного кабiнету дозволяє надіслати лист (запит тощо) до відповідного органу ДФС.

Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, отриманого у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС.

Слід зазначити, відповідь на лист (запит тощо) надається контролюючим органом поштою або на електронну адресу, зазначену у зверненні у строки, визначені законодавчими та нормативно-правовими актами.