Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

ЧЕРНІВЕЦЬКА МИТНИЦЯ ДФС: ПРО ПРАВО НА ОТРИМАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ

20.06.2018

Чернівецькі митники інформують, що статтею 21 Митного кодексу України регламентовано консультування з питань державної митної справи. Так, за зверненнями підприємств та громадян, що переміщують товари, транспортні засоби комерційного призначення через митний кордон України або провадять діяльність, контроль за якою відповідно до митного законодавства  покладено на органи доходів і зборів (заінтересованих осіб), надаються консультації з питань практичного застосування окремих норм законодавства України з питань державної митної справи.

Також, у відомстві звертають увагу, що такі консультації надаються митницями за місцем розташування підприємств (за місцем проживання або тимчасового перебування громадян) або центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику,

Консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно особою, якій надано таку консультацію.

Консультації з питань практичного застосування окремих норм законодавства з питань державної митної справи надаються в усній, письмовій (у вигляді рішень органів доходів і зборів), за бажанням заінтересованої особи, – у електронній формах. Строк надання консультації не повинен перевищувати 30 календарних днів, наступних за днем отримання відповідного звернення.

Консультація з питань практичного застосування окремих норм законодавства України з питань державної митної справи може бути оскаржена до органу вищого рівня в порядку, визначеному главою 4 Митного кодексу України, або до суду як правовий акт індивідуальної дії, якщо вона, на думку заінтересованої особи, суперечить нормам відповідного акта законодавства. Визнання судом такої консультації недійсною є підставою для надання нової консультації з урахуванням висновків суду.