Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено зустріч із громадськістю Новодністровська

24.04.2018

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», мета якого забезпечити українців інформацією про права та навчити ці права реалізовувати  у приміщенні Новодністровського міського центру зайнятості, заступником начальника – начальником Новодністровського відділення Сокирянської ОДПІ  Заришняк Аллою Миколаївною проведено зустріч з громадськістю та представниками місцевих органів виконавчої влади на тему «Я МАЮ ПРАВО ЗНАТИ ВСЕ ПРО ПОДАТКИ!».

У рамках зустрічі обговорено особливості реалізації та механізми отримання всіх необхідних послуг фіскальної служби: реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, прийом звітності, видача довідок, робота приймальні громадян.

Посадовець наголосила, що на веб - порталі Державної фіскальної служби України працюють електронні сервіси, скориставшись якими можна отримати необхідну послугу, довідку чи інформацію не виходячи з офісу чи дому. Дані сервіси  надають можливість платникам раціонально використовувати та економити робочий час.

Зокрема надано консультації громадянам з питань деклараційної кампанії 2018,  адміністрування єдиного соціального внеску, порядку реєстрації та ведення господарської діяльності фізичними особами - підприємцями, адміністрування платежів за землекористування,  податку на нерухоме майно та з інших питань.