Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про надходження до Чернівецької митниці ДФС запитів на отримання публічної інформації упродовж січня - березня 2018 року

04.04.2018

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації” (далі – Закон) Чернівецькою митницею ДФС забезпечено розгляд документів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону.

Так, станом на 01.04.2018 з початку 2018 року до митниці надійшло 6 запитів на інформацію, у т.ч. з використанням мережі Інтернет – 5, поштою -1. В розрізі категорій запитувачів відповідно до Закону розглянуто запити: від представника засобу масової інформації – 1, від об’єднання громадян без статусу юридичної особи – 1, від юридичної особи – 2, від громадян – 2. Запитувачі, зокрема, зверталися з проханням надати інформацію щодо вилучених товарів, вакантних посад, витрачених бюджетних коштів, щодо переміщення товарів, що містять об’єкти права інтелектуальної власності, щодо джерел походження доходу, іншу митну інформацію. За результатами розгляду п’яти запитів відповіді надано електронною поштою відповідно до вимог чинного законодавства України та у встановлені Законом строки, один із запитів знаходиться на виконанні (термін не настав).

Додаткові матеріали