Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ПЛАН РОБОТИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННІ ДФС У ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ НА 2017 РІК

21.06.2017

п/п

Зміст заходу

Термін виконання

Результат виконання

 1.  

Проведення засідань Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.

Проведення засідань Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області

Забезпечення участі інститутів громадського суспільства в удосконаленні системи адміністрування податків та державної митної політики, налагодження зворотного зв’язку між органами ДФС та інститутами громадянського суспільства.

 1.  

Проведення засідань Постійно

діючих комісій Громадської

Ради відповідно до Регламенту.

У разі потреби

Опрацювання питань, ініційованих членами Громадської ради, зокрема, щодо модернізації податкового та митного законодавства, оперативного реагування на проблемні питання; посилення експертно-аналітичної роботи.

Фахове опрацювання проектів нормативно правових актів, оприлюднених на офіційному веб-порталі ДФС України, та надання відповідно до компетенції узгоджених пропозицій.

 1.  

Участь у публічнихгромадських заходах (засіданнях «круглих столів», зустрічах, нарадах тощо) з метою обговорення питань щодо удосконалення податкового та митного законодавства, спрощення податкового обліку та покращення умов ведення бізнесу, які проводять підрозділи ДФС у Чернівецькій області.

Щоквартально

Позиціонування принципів відкритості підрозділів ДФС у Чернівецькій області для фізичних та юридичнихосіб, їх об'єднань на  всіх  етапах діяльності.

 

 1.  

Проведення засідань «круглих столів», розширених засідань та інших заходів з обговорення актуальних питань податкового, митного законодавства та шляхів їх вирішення.

Протягом року

Участь у підготовці зважених пропозицій щодо удосконалення норм податкового та митного законодавства, з метою спрощення податкового обліку, покращення умов ведення бізнесу.

 1.  

Обговорення у встановленому законодавством України порядку проектів нормативно-правових актів з питань, що потребують проведення консультацій з громадськістю.

У разі потреби

Підготовка спільних пропозицій (доповнень, змін тощо) до проектів нормативно-правових актів за участю широкого кола громадськості для удосконалення та спрощення податкового обліку, покращення умов для ведення бізнесу.

 1.  

Надання пропозицій щодо удосконалення норм Податкового та Митного кодексівУкраїни, законодавства щодо єдиного соціального внеску.

Протягом року

Залучення широкого кола громадськості до розроблення пропозицій щодо внесення змін до діючого  законодавства з питань єдиного соціального внеску.

 1.  

Інформування про результати діяльності Головного управління ДФС  у Чернівецькій області та Чернівецької митниці  ДФС.

Протягом року

Створення позитивного іміджу та налагодження партнерських відносин з громадськістю та бізнесом.

Формування прозорого інформаційного поля про діяльність ГУ ДФС у Чернівецькій області та Чернівецької митниці ДФС.  

 1.  

Здійснення систематичного моніторингу змін податкового і митного законодавства.

Обговорення пропозицій щодо покращення ведення бізнесу та адміністрування податків та внесення змін до плану роботи на 2017 рік.

 

У разі потреби

Своєчасне та оперативнереагування на законодавчі ініціативи, які передбачають участь громадськості у державному регулюванні сфери податкового та митного господарства для сприяння гармонізації законодавства в цих сферах.

 1.  

Результати роботи щодо контролю за виробництвом та обігом алкогольної продукції, тютюнових виробів та інших підакцизних товарів.

ІIІ квартал

Дотримання суб‘єктами малого та середнього бізнесу законодавства у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами та повноти сплати акцизного збору.

 1. 10.  

Проблемні питання щодо адміністрування податків та зборів до бюджетів територіальних громад.

ІII квартал

Роль громадськості в процесах адміністрування податків та зборів до місцевих бюджетів.

 1. 11.  

Результати роботи Головного управління ДФС у Чернівецькій області  по боротьбі із податковими та митними правопорушеннями.

ІII квартал

Розроблення пропозицій щодо удосконалення роботи Головного управління ДФС у Чернівецькій області  з питань упередження податкових та митних правопорушень.

 1. 12.  

Основні напрямки протидії та виявлення корупції в органах ДФС  та підсумки роботи.

ІII квартал

Громадський контроль за врахуванням та дотриманням органами ДФС області нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання та протидію корупції.

 1. 13.  

Інновації для бізнесу, що сприяють спрощенню податкового адміністрування та зменшенню адміністративного навантаження на громадян та підприємництво. Запровадження нових та вдосконалення роботи діючих електронних сервісів для платників податків.

 

 

IV квартал

Дослідження новацій податкового законодавства та електронних сервісів для бізнесу, Підготовка пропозицій щодо доцільності їх реалізації та напрямів вдосконалення

 1. 14.  

Формування інформаційного поля про діяльність Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

IV квартал

Забезпечення  відкритості і прозорості роботи Головного управління ДФС у Чернівецькій області шляхом публічного доступу до інформації.

 

До списку