Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сеничак Михайло Ярославович

Начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Радник податкової та митної справи II рангу

Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру 2014 , 2015

Народився 09 червня 1975року у с. Сваричів, Рожнятівського району, Івано-Франківської області 

Досвід роботи: 5 ранг державного службовця

з 05 травня 2008 року – керівник Фонду розвитку громадянського суспільства у Чернівецькій області

з 28 лютого 2007 року до 05 травня 2008 року – перший заступник Заставнівської районної державної адміністрації

з 28 листопада 2006 року до 27 лютого 2007 року – підприємець

з 14 лютого 2005 року до 07 червня 2006 року – заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації

з 25 вересня 2002 року до 14 лютого 2005 року – підприємець

з 31 серпня 2000 року до 28 квітня 2002 року – заступник начальника управління з питань молоді, спорту та туризму Чернівецької обласної державної адміністрації.

з 03 листопада 1998 року до 31 серпня 2000 року – заступник начальника управління у справах сім`ї та молоді Чернівецької обласної державної адміністрації.

з 01 вересня 1997 року до 02 листопада 1998 року працював у Центрі соціальних служб для молоді та управлінні у справах сім`ї та молоді Чернівецької обласної державної адміністрації на посадах провідного спеціаліста, головного спеціаліста, начальника відділу, заступника директора.

Освіта:

вереснь 2005 року – лютий 2008 – Національна академія державного управління при Президентові України (здобув кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком);

вересень 2000 року – червень 2002 року Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (здобув кваліфікацію економіста з обліку та аудиту);

вересень 1992 року – червень 1997 року Сімферопольський державний університет (здобув кваліфікацію філолога, викладача української мови та літератури).

 З 22 травня 2014 року  наказом Міністерства  доходів і зборів  України призначений  заступником начальника  Головного управління  Міндоходів у Чернівецькій області. 

З 11 липня 2014 року наказом Державної фіскальної служби України призначений заступником директора Департаменту координації нормотворчої та методологічної роботи з питань оподаткування Міністерства доходів і зборів України.

Наказом Державної фіскальної служби України  від 18 липня 2014 року виконує обов'язки начальника Головного управління Міндоходів у Чернівецькій області.

Наказом Державної фіскальної служби України  від 11 вересня 2014 року призначений  начальником Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області



До списку