Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про права платників розповіли студентській молоді фахівці фіскальної служби Буковини

02.12.2016

Щорічно, під час відзначення Всеукраїнського тижня права фахівці фіскальної служби Буковини долучаються до проведення роз’яснювальної роботи з питань реалізації прав людини.

Відтак, днями в рамках «Тижня права» для майбутніх юристів, що навчаються в Чернівецькому національному університеті, задля підвищення рівня правоосвітньої культури громадян, заступник начальника управління правого забезпечення Головного управління ДФС у Чернівецькій області Оксана Швець провела тематичну лекцію. Захід відбувся за сприяння викладача юридичного факультету, кандидата юридичних наук, доцента  - Людмили Остафійчук.

Під час даного правничого уроку слухачі з перших рук отримали інформацію щодо захисту прав людини, а також познайомилися з роботою вітчизняних інституцій, які відстоюють права людини. Також посадовець роз’яснила молоді основи конституційного права, наголосили про основний зміст законів України та інших нормативно-правових актів.

Крім того, на заході підіймалися актуальні питання стосовно перспективних напрямів розвитку взаємовідносин держави та молоді, формуванню відкритого суспільства як передумови правової держави, основних проблем з формування правової свідомості і культури в сучасному українському суспільстві.

Спікер даного заходу п. Оксана ділилась досвідом та реальними прикладами роботи правників фіскального відомства.

Аудиторія схарактеризувала, що лекція була пізнавальною та цікавою, адже  дала можливість присутнім більш чітко і ясно скласти уявлення про права, зрозуміти способи їх захисту, оскільки знаючи свої права, кожен зможе попередити їх порушення та боротися за їх дотримання.