Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскали Буковини проведуть «правовий лікбез»

01.12.2016

Вже традиційно, дев’ятий рік поспіль в Україні щорічно 10 грудня, Указом Президента України від 8 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» відзначається Міжнародний день прав людини на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Це перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод усіх людей.

Головне управління ДФС у Чернівецькій області, організовуючи заходи з відзначення тижня права на Буковині, має на меті утвердити повагу до українського права, досягти високий рівень довіри  платників податків до правників фіскального відомства в регіоні. Кінцева ціль – це дотримання у взаємовідносинах з буковинськими платниками принципу «колегіальності», який полягає у тому, що кожен наділений обов’язком сприяти удосконаленню вітчизняного механізму захисту прав людини.

Впродовж всього «Тижня права», який цьогоріч триватиме з 5 до 11 грудня, відвідувачі територіальних органів Головного управління ДФС у Чернівецькій області,  у тому числі учасники антитерористичної операції, члени їх сімей та внутрішньо переміщені особи які постраждали внаслідок зазначеної операції, зможуть отримати консультації з питань прав платників та їх захисту, порядку подання звернень, запитів, скарг, пропозицій.

Крім того, 5 грудня 2016 року з 11.00 до 13.00 год. триватиме Інтернет-конференція за участю заступника начальника управління правової роботи Швець Оксани Іванівни на тему: «Реалізація прав людини в органах фіскальної служби». Запрошуємо буковинців залишати свої запитання на сайті інтернет – видання міста Чернівці 0372 UA, у розділі фіскальна служба on-line за посиланням http://www.0372.ua/p/sfsonline або телефонувати за номером (0372) 545611.