Територіальні органи ДФС
у Чернівецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Фіскальна служба Буковини оголошує конкурс серед ЗМІ Буковини

2017-04-12

Головне управління ДФС у Чернівецькій області оголошує конкурс серед журналістів на кращий підготовлений та опублікований матеріал про діяльність фіскального відомства в регіоні. Розглядатись будуть опубліковані матеріали за період 15.02.2017 р. – 01.06.2017 р. На конкурс подаються професійні матеріали з даної тематики, що вийшли у друкованих та інтернет-ЗМІ, на телебаченні чи радіо. Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях: «Телебачення - передача, сюжет чи інтерв’ю», «Публікація у друкованих ЗМІ» та «Публікація в інтернет-ЗМІ» , «Радіо- передача, сюжет чи інтерв’ю ».

Матеріали з посиланням на джерело, де був розміщений матеріал, необхідно надсилати на пошту bukdpa@ukr.net поміткою “Конкурс серед ЗМІ” не пізніше 01 червня 2017 року. Переможців буде оголошено на заходах із нагоди Дня журналіста. До конкурсних матеріалів додаються також всі реквізити конкурсантів, вказуються прізвища та імена журналістів, e-mail-адреси та телефон для контакту.

Комісія щодо визначення переможців буде створена напередодні відзначення. Очікуємо пропозиції від провідних ЗМІ щодо членів комісії. Серед основних критеріїв - дотримання журналістських стандартів (чітке і зрозуміле викладення матеріалу, достовірність, точність, та повнота інформації).

Закликаємо всіх якнайширше поінформувати журналістів про можливість взяти участь у конкурсі. Контактна особа – Марія Коцимюк, телефони – 0509511211; 0372-(545576).